Sunucu, Yapımcı ve Yayıncı: Seda Sayan ve Uğur Arslan, Global Yapım, Show TV

Program konusu ve Konukları: Ünlü şarkıcı Ayhan Aşan çocuklarını ve eski eşini evden atmaya mı çalıştı? Müjgan hanım Aysun ve Fatih’in arasını mı açtı? Son nokta nasıl koyulacak? Aysun ve Fatih’in annesi yüzleşiyor.

Artık Susma Program Bilgisi: Global Yapım tarafından hazırlanan programda Seda Sayan ve Uğur Arslan, stüdyodaki konuklarıyla her gün faili meçhul cinayetleri çözmeye çalışacak, kayıpların izini sürecek ve güncel polisiye olayları canlı bağlantılarla adım adım izleyerek seyirciye aktaracak. Gerçekler “Artık Susma”da ortaya çıkacak!

Seda Sayan Artık Susma 5 Ekim 2017

Murat Şar evlatlık olduğunu 9 yıldır biliyor. Murat’ın annesi olduğu iddia edilen Hale Soygazi ilk defa konuştu. Hale Soygazi Murat’a üzülüyorum dedi. Murat’ın annesi olduğu iddia edilen Hale Soygazi DNA testi yaptıracak mı? Murat annesi olduğu iddia edilen Hale Soygazi’nin konuşmalarına cevap veriyor.

Seda Sayan Artık Susma 4 Ekim 2017

Stüdyoda neler oluyor Murat Şar’ın ünlü Yeşilçam oyuncusu annesi kim? Hale Soygazi dediler ama Hale Soygazi Murat Şar’ın annesi iddiaları karşısında susuyordu ama Seda Sayana çok sert tepki verdi.

Seda Sayan Artık Susma 3 Ekim 2017

Seda Sayan Artık Susma 2 Ekim 2017

Aysun ve Fatih’in annesi canlı yayında yüzleşiyorlar. Murat Şar annesi olayında son gelişmeler bugün programda olacak mı? Ne oldu? Murat’ı doğurtan Ebe Perihan’ın kızı ilk kez konuştu neler anlattı?

Seda Sayan Artık Susma 2 Ekim 2017

Türkiye nefesini tuttu Edremit’li Murat Yeşilçam’ın dev bir ismi olduğu iddia edilen Annesini arıyor. Murat İstanbul’da doğduğu evde neler yaşadı? 40 yıllık sır perdesini aralayacak sürpriz tanık Murat’a neler anlattı?

Sayfalar: 1 2

1.Video bölümü 2.Video bölümü