Sunucu, Yapımcı ve Yayıncı: Balçiçek İlter, SOHO Film, Star TV

Program konusu ve Konukları: Havva’nın bebeğinin babası Okan Y. bundan sonra ne yapacak? Okan Y.’nin ailesi Havva’nın ailesinden özür diledi ve bizi affedin dedi. İstanbul da servis aracı ile çocuk kaçırma girişimi.

Balçiçek İlter’le Olay Yeri Program Bilgisi: Aydınlatılamamış cinayetler, sırlarla dolu kayıplar, görgü tanıklarının ifadeleri uzman konukların yorumları ile desteklenecek. Sosyal sorumluluk adına da çalışmaların yapılacağı programda ihtiyaç sahiplerinin çağrıları da cevapsız kalmayacak. Gizli kalmış gerçekler ortaya çıkıyor. Esrarengiz dosyalar, Balçiçek İlter ile araştırılmak üzere masaya yatırılıyor. Ulaşılamayan ipuçları, kanıtlar, kriminal takiple su yüzüne çıkıyor.

Balçiçek İlter Olay Yeri 5 Ekim 2017

Fatma Toyguncu hanımın kızı Melike Toyguncu bulundu mu kaçtı mı kaçırıldı mı? Selma Gülsoy kaçtı mı kaçırıldı mı? Lunaparkta kaybolan kadın. Ailesi Selma Gülsoy’un hayatından şüphe ediyor. Havva kız bebek doğurdu, Havva’nın bebeğinin babası Okan Y. mi çıktı?

Balçiçek İlter Olay Yeri 4 Ekim 2017

Parkta kaybolan Selma kaçtı mı kaçırıldı mı? Bebeğinin ölümünde hastane ihmali olduğunu iddia eden Arzu hanım 21 günlük bebeğine hiç doyamadı. Havva Karagöz dünyaya getirdiği bebeğin babası Okan Y. mi?

Balçiçek İlter Olay Yeri 3 Ekim 2017

Selma Gülsoy nerede? Bulundu mu? Lunaparkta kaybolan Selma Gülsoy hayatta mı öldü mü? Hasan Bal nerede? Bulundu mu? Hasan Bal hayatta mı öldü mü? Tacize uğrayan Havva olayı şüpheli Okan Y. ifadesi. Giresun Havva’nın köyü araştırma devam ediyor.

Balçiçek İlter Olay Yeri 2 Ekim 2017

Havva taciz olayı başta olmak üzere yeni konuları ile Olay Yeri bu haftada tam hız devam edecek. Balçiçek İlter hanım ve ekibi kayıpları bulmaya ve şüpheli ölüm olaylarını çözmeye devam edecek. Konu güncel yeni bölüm ile devam.

Sayfalar: 1 2

1.Video bölümü 2.Video bölümü