Sunucu, Yapımcı ve Yayıncı: Zahide Yetiş, Global Prodüksiyon, Show TV

Program konusu ve Konukları: Her Cuma olduğu gibi bugünde Mustafa Karataş hoca ile programda canlı telefon bağlantıları ile sorular cevaplanacak. Programdaki konuklarında soruları yanıt bulacak.

Zahide Yetiş’le Program Bilgisi: Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.

Zahide Yetiş 5 Ekim 2017

verilecek

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kerim Güzel konuk olurken, reçellerinin ünü Türkiye’yi aşmış, Alaçatı’nın meşhur reçelcisi Niko Germiyan, patatesten sarımsağa, patlıcandan kırmızı acı bibere, 360 çeşitten fazla reçeli nasıl yaptığını anlatıyor. Ayrıca Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gastroenteroloji ve Hepatoloji Uzmanı Prof. Dr. Raşit Vural Yağcı, anne sütünün faydaları nelerdir, bebekler ne zaman ek gıdaya geçmeli, organik sütler anne sütü yerine geçer mi?

Zahide Yetiş 4 Ekim 2017

Çikolata ve Tatlıdan vazgeçme yolları, Uzman diyetisyen Özlem Posbaşoğlu, Güllü Sel ve eşi Celal stüdyoda. Sahrap Soysal Tencerede fincan kek yapımı. Gökçen Erdoğan tüp bebek, Patates maskesi Leyla Bilginel.

Zahide Yetiş 3 Ekim 2017

Kök hücre tedavisi, sivilce izleri ve çukurları yok etme yöntemi, Kök hücre ile sivilce izleri tedavi ediliyor, sivilcelerden oluşan çukurlar nasıl tedavi ediliyor.

Zahide Yetiş 2 Ekim 2017

Sayfalar: 1 2

1.Video bölümü 2.Video bölümü